Udane życie seksualne, jest bardzo ważne. Zaspokajania potrzeb swojego ciała, można dokonać samodzielnie. Dzięki temu można lepiej poznać swoje ciało, jego reakcje na konkretne pieszczoty. To zaś sprawia, że życie seksualne może być lepsze, pełniejsze i bardziej satysfakcjonujące. Jeśli jesteś kobietą, która pragnie poznać swoje ciało lepiej, masażer łechtaczki będzie odpowiednim wyborem, który spełni Twoje wymagania.

Masażer łechtaczki – jak wybrać?

Dokonanie wyboru masażeru łechtaczki, może być trudne. Na rynku jest bowiem dostępnych wiele modeli, a każdy z nich ma swoje wady i zalety. Najważniejsze jest to, aby określić swoje wymagania odnośnie tego sprzętu. Dzięki temu wybór okaże się łatwiejszy i trafny. Po pierwsze należy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany masażer. Musi być bezpieczny, nie podrażniać i nie uczulać skóry. Najczęściej można spotkać masażery wykonane z silikonu, jest to dobry materiał. Kolejną kwestią jest siła wibracji. Każda kobieta ma inną wrażliwość, potrzebuje nieco odmiennej stymulacji. Trzecią kwestią, o której również warto pamiętać jest wodoodporność. Wiele pań uwielbia zabawy w wodzie, dostarczają one zupełnie innych przeżyć. Warto wybrać masażer łechtaczki, który jest wodoodporny.

Top 5 wśród masażerów łechtaczki

Jeśli znasz już swoje preferencje oraz wiesz, jakiego rodzaju i siły stymulacji potrzebuje Twoja łechtaczka, jesteś na dobrej drodze do dokonania właściwego wyboru urządzenia. Z pewnością pomoże Ci także lista top 5 masażerów. Oto produkty, które są godne Twojej uwagi:

  1. Lelo Sila – jest wodoodporny, wykonany z silikonu oraz tworzywa ABS, a więc bezpieczny dla skóry. Może pracować nawet przez 2 godziny, a ilość programów oraz intensywności wynosi 8. Warto zwrócić uwagę na niewątpliwy atut tego masażera, jakim jest możliwość blokady, która chroni przed uruchomieniem urządzenia w najmniej odpowiednim momencie. Mały i poręczny, idealny w podróży.

  1. Lelo Sona 2 Cruise – wykonany z silikonu, tworzywa ABS. W swoim działaniu wykorzystuje fale dźwiękowe, może działać przez 60 minut. Jest wodoodporny, a więc można używać go w różnych warunkach. Wygląda bardzo estetycznie, zapewnia delikatną, ale skuteczną stymulację.
  2. Satisfyer Penguin – kolejna propozycja, wykonana z silikonu, tworzywa ABS. Wygląda jak uroczy pingwin, potrafi zaskoczyć pozytywnymi efektami. Masażer jest wodoodporny, może działać do 2,5 godziny. Posiada 11 trybów ssania, a praca silniczka jest naprawdę cicha, co pozwala w pełni skupić się na osiąganiu największej przyjemności z zabawy.

  1. Rianne S Heart Vibe – ten masażer także jest wykonany z silikonu, tworzywa ABS. Wygląda bardzo niepozornie, można pomylić go na przykład z podręcznym lusterkiem. Można używać go w wodzie, czas pracy to 2 godziny. Posiada 10 trybów, z których na pewno każda kobieta wybierze idealny dla siebie. Tryby są różnorodne, dostarczają mocy przyjemności.
  2. Satisgyer Sweet Treat – bardzo kobieca propozycja, w kształcie lodu. Masażer jest wykonany z silikonu, posiada 10 programów wibracji, których intensywność można ustawić w łatwy sposób. Tego masażera można również używać w wodzie, a czas pracy to około 1 godzina. 4 rytmy rotacji, 3 stopnie prędkości w lewą i prawą stronę sprawią, że osiągniesz najwyższy poziom satysfakcji.

Podsumowanie

Każda kobieta zasługuje na to, aby móc poczuć przyjemność i zaspokoić swoje pragnienia. Zabawa masażerem z pewnością dostarczy wielu wrażeń, pozwoli jeszcze bardziej poznać reakcje swojego ciała na różne pieszczoty. Masażer idealny musi być wykonany z bezpiecznego materiału, powinien być wodoodporny i zapewniać moc wrażeń. Podczas dokonywania wyboru, weź pod uwagę swoje potrzeby i oczekiwania. Każda łechtaczka ma inną wrażliwość, należy o tym pamiętać.